OFERTA DLA DZIECI

Program jest przygotowany indywidualnie według potrzeb Klienta. Czas trwania programu waha się od 20min do 60min i obejmuje wyłącznie małe lub małe i duże iluzje.

Posiadamy własne dekoracje, a na życzenie Klienta możemy zapewnić również nagłośnienie i oświetlenie.

Program jest dostosowany do wieku dzieci oraz miejsca spektaklu. Iluzje, które prezentuję są wykonywane nie tylko w pomieszczeniach, ale również w plenerach bez specjalnych przygotowawczych wymogów dla organizatorów

Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość programu, a naszym małym widzom gwarantujemy również aktywny udział w spektaklu, promując pozytywne treści dotyczące zachowań i życia w społeczeństwie.

Rekwizyty, których używamy, są całkowicie bezpieczne a spektakl nie wzbudza w młodych widzach żadnych negatywnych emocji. Moje programy uczą, bawią i fascynują oraz uwalniają pozytywne cechy dzieci w różnym wieku.

Występujemy w przedszkolach, szkołach, domach kultury, teatrach, kinach oraz na wszelkich uroczystościach rodzinnych, gdzie na życzenie państwa sprawimy, że solenizant będzie lewitować (unosić się w powietrzu).

Głównym atutem naszych programów jest fakt, że dzieci aktywnie biorą udział w prawie wszystkich iluzjach, dzięki czemu będą długo pamiętały o tej atrakcji, którą Państwo im zapewnili.

O naszym pedagogicznym i serdecznym podejściu do dzieci zaświadczają w swoich pisemnych recenzjach tysiące pedagogów z szkół i przedszkoli.

Bezpośredni kontakt z iluzją

Wspólna zabawa z widzami

Widz kontroluje lewitację

Nauka czarowania

Magiczna kostka